BİZİMLE DÖNÜŞÜME HAZIRSINIZ!

Yolculuğunuzun her adımında beraberiz

IAS Business Academy

Misyonumuz

Deneyimimiz ve uzmanlığını ispat etmiş eğitmen kadromuz ile iş süreçlerini canias4.0 teknolojileri ile yöneten ve yönetmeyi planlayan, kurumsal kaynak planlaması alanında kariyer hedefleyen, dijital dönüşüm, Endüstri 4.0, büyük veri, iş zekası gibi alanlara ilgi duyan ve kendini bu alanlarda geliştirmek isteyen herkese caniasERP modül eğitimlerini vermek üzere hem kendimiz hem de tüm paydaşlarımız için ‘sürekli gelişimi’ sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, süreç sahiplerinin sahip oldukları yetkinlikleri kişisel ve kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda daima bir adım öteye taşımaktır. Bilgi birikimimizi eğitim katılımcılarımız ile paylaşarak, caniasERP modüllerini daha etkin kullanabilmelerini sağlamak, ERP yazılımı kullanım verimliliğinin arttırmak, canias4.0 teknolojilerinden sağlanan faydanın maksimize edilmesine katkıda bulunmak ve bunun operasyonel verimliliğe; iş mükemmelliğine dönüştürülmesine hizmet etmektir.

Eğitimlerimizin ana hedefi, canias4.0 teknolojileri kullanıcılarının canlıya geçiş sürecinde yaşayabilecekleri problemleri en aza indirmek ve uzman kullanıcıların canias4.0 çözümleri yetkinliklerini geliştirmektir. Ayrıca, eğitimlerimiz aracılığıyla caniasERP’yi kullanan tüm kullanıcıların, bilgi seviyeleri, dilleri, ülkeleri, sektörleri fark etmeksizin yetkinliklerini maksimuma çıkarmaktır.

"Sürekli Gelişim" ile üretmeye ve öğretmeye devam ediyoruz

1

Webinar Sayısı

1000

Katılımcı Sayısı

90

Eğitim Başlığı

1000

Eğitim Oturumu

  • Sertifikalandırma Sürecimiz
  • Eğitim Metodolojimiz
  • IBA'nın Projelerdeki Yeri

Sertifikalandırma sürecimiz

IBA, katılımcılarına eğitim sonrası iki çeşit belge sunar:

  • Katılım Belgesi
  • Uzmanlık Sertifikası
 

IBA eğitimlerine katılıp eğitim sonunda yapılan sınavı başarı ile tamamlayan herkese ‘katılım belgesi’ verilir. IBA eğitimlerinde sekiz adet uzmanlık grubu bulunur: Lojistik, Üretim, Finans, İnsan Kaynakları, TROIA & Altyapı, E-Dönüşüm, Maliyet, IOT & Otomasyon. İlgili uzmanlık grubundaki tüm uzman eğitimini almış ve/veya yapılan uzmanlık sınavını başarı ile tamamlamış, ayrıca ilgili uzmanlık grubundaki tüm implementaston eğitimlerine katılmış kişiler ‘uzmanlık sertifikası’ almaya hak kazanır.

Sertifika Doğrulama

Eğitim Metodolojimiz

IBA, çevrim dışı ortamda verdiği eğitimlerin yanı sıra çevrimiçi düzenlenen eğitimler ve oturumlar ile de mekan bağımsız olarak katılımcıların eğitim ve gelişim süreçlerine destek olur.
 
IBA tarafından hem teorik bilgi hem de pratiğe dayalı olarak hazırlanan eğitim içerikleri, verimliliği korumak adına maksimum 15 kişilik katılımcı ile gerçekleştirilir.
 
Katılımcılar, kendi iş süreçlerini caniasERP üzerinden maksimum verim ile nasıl yöneteceklerini öğrenir. Bu nedenle ilgili kişilerin kendi uzmanlık alanlarına uygun eğitimlere başvuru yapmaları beklenir.
 
IBA, eğitimleri eğitim veri tabanları üzerinde örneklerle uygulamalı olarak ilerler. Böylece katılımcılar sistem ile ilgili edindikleri bilgileri eş zamanlı deneyimleme fırsatı elde eder.
 
IBA eğitimleri hem teorik hem de uygulamalı olarak kullanıcıya sunulur. Maksimum fayda sağlamak için katılımcıların interaktif olarak eğitimlere dahil olması beklenir.
 
IBA, her biri alanında uzman ve tecrübeli geniş bir eğitmen kadrosu sahiptir. IBA eğitmenleri, katılımcılara Türkçe, İngilizce, Almanca ve Korece dillerinde eğitim sunarlar.

IBA'nın projelerdeki yeri

IBA, canias4.0 teknolojileri ile yeni tanışan firmalar için en önemli yol göstericilerden biridir! Projenin imza sürecinin tamamlanmasından itibaren ilgili firma çalışanlarını canias4.0 projesine hazırlar. IAS ve ilgili firma arasında gerçekleşen imza toplantısı ve ardından anahtar kullanıcıların belirlenmesi ile birlikte IBA eğitimleri planlanır, eğitimler süreç analiz çalışmaları öncesinde başlar. Böylece her iki paydaş da canias4.0 teknolojileri hakkında aynı dili konuşmaya başlarlar.

İlgili firma çalışanlarının canias4.0 ürünlerini ve yeteneklerini daha proje başlamadan öğrenmeleri, sürecin maksimum verim ile ilerlemesinde önemli bir rol oynar. Ayrıca uyarlama aşamasında son kullanıcılar kendi süreçlerine özel olarak tekrar son kullanıcı eğitimleri alırlar. IBA, projenin her adımında tüm paydaşları sunduğu eğitimler ile destekler.

Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz!

Eğitmenimiz modüllere çok hakimdi ve bizlerle paylaştığı uygulama yönergeleri çok yararlı oldu. Çok teşekkür ederiz.
Eğitim esnasındaki sorularımıza net ve açıklayıcı cevaplar verildi. Eğitim ekibinize özellikle teşekkür ederiz.
Eğitmenin konuyu aktarması, hakimiyeti ve dikkatlerimizi daima açık tutarak gerçekten herkesin konuyu anlaması için gösterdiği çaba çok başarılıydı.