SİZE DESTEK OLMAK İÇİN HER ZAMAN HAZIRIZ!

Tüm süreçlerimizle ilgili sorularınıza burada cevap bulabilirsiniz.

IBA'nın avantajları nelerdir?

 • canias4.0 teknolojileri: Tüm caniasERP modüllerinin ‘uzman’ ve ‘implementasyon’ eğitimleri,
 • Uluslararası Proje Yönetimi yaklaşımları ve caniasERP Proje Yönetimi (PRJ) modülü eğitimi,
 • Yazılım Mühendisliği eğitimi,
 • TROIA geliştirme platformu ‘temel’ ve ‘ileri düzey’ eğitimleri,
 • Veri tabanı, iasDB, sistem-altyapı ve SQL eğitimleri,
 • Her seviye İngilizce eğitimleri,
 • Web seminerleri,
 • Üniversite işbirlikleri kapsamında: Çalıştaylar, dönem dersleri, caniasERP laboratuvarları,
 • Yetkinlik ve beceri geliştirme eğitim programları
 • IBA eğitimleri, katılımcıların caniasERP modüllerini etkin şekilde kullanabilmeleri için tasarlanır; her seviyede kullanıcı için özel eğitim içerikleri hazırlanır. Dolayısıyla ister canias4.0 teknolojileri anahtar kullanıcısı veya son kullanıcısı olun, ister caniasERP danışmanı… IBA eğitimleri sayesinde caniasERP üzerindeki iş süreçlerinizde maksimum verime ulaşırsınız.
 • Alanında uzman eğitmenlerce verilen modül uzmanlık eğitimlerinde, eğitim veri tabanları üzerinde uygulamalı olarak her modülün en güncel standartlarını tüm fonksiyonları ile en iyi şekilde öğrenir, uygulamalar yaparak bunları pekiştirirsiniz.
   
 • caniasERP danışmanlarına özel sunulan ‘implementasyon’ eğitimlerinde, en iyi uyarlama saha deneyimlerinden oluşturulan proje şablonları ile her modülün kurulum ve uyarlama detaylarına hakim olursunuz.
   
 • Kendi yazılım geliştirme platformu TROIA’ya sahip olan caniasERP, sektör bağımsız bir yazılımdır. caniasERP’nin standart yazılımında sunulan çözümlerin yanı sıra her sektör ve firma için özel geliştirmeler kolayca yapılabilir. caniasERP, her sektörün ihtiyaçlarına özel çözümler üretir. IBA, verdiği eğitimlerle caniasERP üzerinde sektörlere özel üretilen çözümler konusunda da katılımcılara destek olur. Standart modül eğitimlerinin yanı sıra sektörünüze ve firmanıza özel geliştirilen çözümler için de eğitim içerikleri oluşturulur.
   
 • Son olarak, IBA eğitimleri ile proje analiz aşamasında proje ekiplerinin birbirini en iyi şekilde anlaması, isteklerin doğru belirlenmesi, yapılacak özel geliştirmelerin tasarlanması ve uyarlanması sürecine katkı sağlanacağından “başarılı proje ve mutlu paydaşlar” hedefine emin adımlarla ulaşırsınız.
 • Eğitim Öncesinde
 • Eğitim Sırasında
 • Eğitim Sonrasında

Eğitim Öncesinde

 • IBA eğitimlerinin aylık takvimini www.iasbusinessacademy.com sayfasından güncel olarak takip edebilirsiniz. Katılmak istediğiniz eğitimlere ‘online’ talep oluşturabilir ya da iba@canias40.com e-posta adresine eğitim taleplerinizi iletebilirsiniz.
   
 • Talebiniz onaylandığında kayıt olurken belirttiğiniz mail adresine detaylı katılım bilgileri gönderilecektir.
   
 • Takvimde görülen ve talep girdiğiniz bir eğitim, herhangi bir nedenle ertelendiğinde veya iptal edildiğinde tekrar e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
   
 • Eğitim talebi oluştururken ‘kurumsal e-posta adresi’ kullanmalısınız.
   
 • Eğitimlere eğitim tarihinden en geç 1 gün önce talepte bulunmalısınız, böylece kontenjan kontrolü yapılabilir ve eğitim katılım bilgileri size ulaştırılabilir.
   
 • Eğitimlere katılmak için gerekli ön şartlarlar her modül için www.iasbusinessacademy.com sayfasında ilgili modül detayında belirtilmiştir. Ön şartlara sahip olduğunuzdan emin olunuz.
   
 • Eğitimlere katılmadan önce, e-postanıza gelen talimatları eksiksiz olarak yerine getirmiş olduğunuzdan emin olunuz. Bu, eğitimlerin verimliliği açısından çok önemlidir. Eğitim başladıktan sonra bu talimatların uygulanması eğitim zaman yönetimini ve diğer katılımcıları olumsuz etkileyecektir.
   

Eğitim Sırasında

 • Eğitimlere tam vaktinde katılmalısınız, gecikmeniz durumunda eğitmen sizi ilk ara sonrasında derse kabul edebilecektir.
   
 • Eğitmenin derse katılımınızı ve eğitim sırasındaki etkileşiminizi gözlemleyebilmesi, ölçebilmesi ve size geri bildirimde bulanabilmesi, aynı zamanda etkileşimli ve verimli bir eğitim yapılabilmesi için çevrimiçi eğitimlerde kameralarınızın açık olması önemlidir. Aksi durumda eğitmen derse katılım formunda sizi “katılmadı” olarak belirtecektir.
   
 • Eğitime katılıp, eğitim sonu sınavına girmemeniz halinde derse katılım formunda ‘katılmadı’ olarak belirtilirsiniz.
   
 • Eğitim içeriklerimizin telif hakları ve KVK kanunu gerekleri doğrultusunda, eğitim oturumlarımızın üçüncü şahıslar tarafından kayıt altına alınması ve paylaşılması yasaktır. Farklı yöntemlerle ve üçüncü parti yazılımlarla kayıt alındığını fark eden eğitmen katılımcıyı oturumdan çıkaracaktır.
   
   

Eğitim Sonrasında

 • Eğitim sonu katılımcılarımıza gönderdiğimiz eğitim anketleri, sizlerin görüşlerini alıp, değerlendirmek ve daha iyisi için kendimizi geliştirebilmek adına bizim için çok önemli!
   

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim taleplerinizi "Eğitimler" sayfamız altındaki güncel takvimimiz üzerinden "Talep Oluştur" butonuna tıklayarak oluşturabilirsiniz.

 

Eğitimlerimiz için ilgili öngereksinimler her eğitimin detay bilgilerinde belirtilmiştir. Çevrimiçi oturumlarımız için iyi bir internet bağlantınızın olması ve müsait bir ortamda bulunmanız yeterli olacaktır.

 

Tüm eğitimlerimiz sertifikalıdır. Her eğitimin sonunda ilgili eğitim için katılım belgesi alınabilir. Eğer uzmanlık sertifikası almak istiyorsanız ilgili tüm eğitimleri başarıyla tamamladıktan sonra alabilirsiniz.

 

Evet, sadece sınava girmeyi tercih edebilirsiniz. Talebinizi iba@canias40.com adresi üzerinden iletirseniz konu ile ilgili olarak size yardımcı olabiliriz.

 

Eğitimlerimiz geliştirilen tüm süreçleri kapsar ve içeriklerimiz yapılan geliştirmeler doğrultusunda sürekli olarak gelişmektedir. Eğitimlerimizin kapsamı ilgili eğitimin detay sayfasında belirtilmiştir.

Eğitim talebi oluşturulduktan sonra eğitimin başlamasına son 24 saat kala katılımcı ile gerekli tüm bilgiler paylaşılır. Aksi bir durum gerçekleşmesi halinde katılımcılarımız ivedilikle bilgilendirilirler.

 

Evet, sadece sınava girmeyi tercih edebilirsiniz. Talebinizi iba@canias40.com adresi üzerinden iletirseniz konu ile ilgili olarak size yardımcı olabiliriz.

 

IBA, katılımcılarına eğitim sonrası iki çeşit belge sunar:
• Katılım Belgesi
• Uzmanlık Sertifikası
IBA eğitimlerine katılıp eğitim sonunda yapılan sınavı başarı ile tamamlayan herkese ‘katılım belgesi’ verilir. IBA eğitimlerinde sekiz adet uzmanlık grubu bulunur: Lojistik, Üretim, Finans, İnsan Kaynakları, TROIA & Altyapı, E-Dönüşüm, Maliyet, IOT & Otomasyon. İlgili uzmanlık grubundaki tüm uzman eğitimini almış ve/veya yapılan uzmanlık sınavını başarı ile tamamlamış, ayrıca ilgili uzmanlık grubundaki tüm implementasyon eğitimlerine katılmış kişiler ‘uzmanlık sertifikası’ almaya hak kazanır.

Eğitim içeriklerimizin telif hakları ve KVKK gerekleri doğrultusunda, eğitim oturumlarımızın üçüncü şahıslar tarafından kayıt altına alınması ve paylaşılması yasaktır. Farklı yöntemlerle ve üçüncü parti yazılımlarla kayıt alındığını fark eden eğitmen katılımcıyı oturumdan çıkaracaktır.

 

Tüm eğitim dokümanlarımıza MyCanias Portalındaki IBA Eğitim Dokümanları sekmesinden ulaşabilirsiniz. Portala erişiminiz olmadığı durumlarda ise eğitmeninizden veya iba@canias40.com adresinden talepte bulunabilirsiniz.

 

Evet, eğitimlerimiz ücretlidir. Detayları için eğitim takvimimizi inceleyebilir ya da doğrudan iba@canias40.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hayır, katılamazsınız. Modüllerin ön gereksinimi olarak belirtilen eğitimler ilgili iş süreçlerinin ve konseptlerin anlaşılabilmesi için gereklidir.

 

Hayır, devam edemezsiniz. Veri tabanlarımız her eğitim için sıfırlanıyor ve size iletilen kullanıcı adı ve şifre sadece ilgili eğitim için geçerli oluyor.

 

En az 3 en fazla 15 katılımcı ile eğitim oturumlarımızı düzenliyoruz.

 

Eğitimlerimiz gerekli katılımcı sayısı sağlandığında proje ve şirketler özelinde düzenlenmektedir.

 

IAS Business Academy olarak tüm eğitimlerimizi Pazartesi - Cuma günleri ve saat 09:30-17:30 saatleri arasında düzenliyoruz. Eğitim bazında daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen takvimimizi inceleyin.

 

Talep etmek istediğiniz eğitimi takvimde göremediğiniz durumlarda iba@canias40.com adresine başvuruda bulunabilirsiniz. Talebinizi en kısa süre içinde değerlendirecek ve ilgili planlamayı yapmaktan mutluluk duyacağız.

 

Planlanan eğitimin tamamına katılım göstermediğiniz takdirde modül yetkinliğini sağlayamayacak ve sınavda başarılı olma ihtimaliniz düşecektir. Bu durumda katılım belgesini alamayacağınız gibi aynı zamanda uzmanlık sertifikanızı da alamayacaksınız.

 

Eğitimlerimiz salgın şartları nedeniyle şu anda tamamen çevrimiçi ortamda (Zoom üzerinde) gerçekleşiyor. Salgın şartlarının iyileşmesi ve şirket politikamız gereğince gelecekte tekrar yüz yüze eğitimlerimizi de gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

 

Eğitimlerimiz eğitmen gözetmenliğinde uygulamalı olarak gerçekleştirildiği için böyle bir hizmet sunmuyoruz.

 

Tüm uzmanlık grupları için sürekli olarak açılan eğitimlerimizi web sitemiz üzerinden takip ederek personellerinizi ilgili eğitimlerimize yönlendirebilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
 

Tüm uzmanlık grupları için sürekli olarak açılan eğitimlerimizi web sitemiz üzerinden takip ederek personellerinizi ilgili eğitimlerimize yönlendirebilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.