Hakkımızda

Hakkımızda

1989 yılında Yaşar Hakan Karabiber tarafından Almanya’nın Karlsruhe şehrinde kurulmuş olan IAS (Industrial Application Software), dinamik ve yenilikçi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Kurulduğu günden itibaren 1990 yıllarının başında operasyonlarını Fransa, İngiltere, İrlanda, Avusturya gibi diğer Avrupa ülkelerine doğru genişletmiştir. 1994 yılında IAS, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarına sadece teknolojiyi takip etmek için değil, kendi teknolojisini geliştirmek adına yatırım yapma kararı almıştır. Bu çerçevede IAS Türkiye bünyesinde kurulan Ar-Ge departmanı, hızlı gelişen teknolojileri ve müşteri taleplerini değerlendirmek adına İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. Ar-Ge departmanı; bu çerçevede çalışmalarına başlamış ve 1997 yılında iş süreçlerini kodlamak için özel tasarlanan “TROIA Yazılım Geliştirme Platformunu piyasaya sunmuştur.Entegre yazılım geliştirme ortamı TROIA, açık kaynak kodlu, platform bağımsız oluşu ve modüler yapısıyla ERP çözümlerinde firmalara sınırsız esneklik sunmaktadır. Bu gelişme sonrasında, caniasERP, TROIA Geliştirme Platformu‘na taşınarak, 2000 yılında 6.01 versiyonuyla, o dönemde tüm fonksiyonlarıyla internet üzerinden erişilebilen birkaç ERP yazılımından biri olarak piyasaya sunulmuştur. Farklı sektörlerde geliştirilen kapsamlı ERP projeler çerçevesinde yazılım geliştirme ve uygulama aşamalarında 30 yıla yaklaşan tecrübesi ile birlikte IAS, global ERP firmaları arasındaki yerini almıştır.TROIA’nın, caniasERP ’ye sağlamış olduğu en önemli rekabetçi üstünlük olan esneklik özelliği, bağımsız değerlendirme kuruluşları olan Trovarit AG ve GPS tarafından da onaylanmıştır.

“ERP yazılımları alanında müşteri memnuniyetine yönelik olarak yakın zamanda yapılan çalışmada en iyi firmalardan biri seçildik. Bu sonuç, bizi daha başarılı ve yeni geliştirilecek projeler için motive etmektedir.”

Dünya Çapında

31 ÜLKEDE // 16 DİLDE // 1000’DEN FAZLA MÜŞTERİMİZLE

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

1000'den fazla müşteri

Dünya çapında 1000'den fazla müşteri ve 30.000 'den fazla kullanıcıyla,

11 Ofis

Almanya (Karlsruhe, Düsseldorf, Hamburg), Türkiye (İstanbul, Ankara, İzmir), Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai), Hindistan (Pune), Kore (Seul), İsviçre (Zürih) 'de.

50'den fazla iş ortağı

Dünya çapında 50’den fazla iş ortağıyla,

31 Ülkede

Almanya, Türkiye, İrlanda, Malta, Fransa, Avusturya, Polonya, Meksika, ABD, Çin, Romanya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda, Bosna Hersek, Macaristan, Yemen, Suriye, Kazakistan, Litvanya, Arnavutluk, Azerbaycan, İsveç, Yeni Zelanda, Hindistan, Rusya, Güney Kore, Güney Afrika, İsviçre'de,

16 Dilde

Almanca, Türkçe, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Lehçe, Çince, Danca, Farsça, Litvanca, Arnavutça, Rusça, Portekizce, Korece dilleriyle;

"Dünyanın İşİne" esneklİk katıyoruz.

 

Daima İleri

SİZE DAHA İYİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN DAİMA YENİLENİYORUZ

 

Kurumsal İlkelerimiz

Kendimiz de orta ölçekli bir firma olarak, büyümekte olan firmaların ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları biliyoruz. Biz; müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını gidermek hedefiyle yolumuza devam ediyoruz. IAS için başarı; farklı sektörlerde gelişen, büyüyen, üreten ve aldığı hizmetten memnun müşterilere sahip olmakla aynı anlamdadır. Sürekli ileriyi hedeflemek, hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak bizim en büyük önceliğimizdir. Yazılım ve danışmanlık hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ek olarak, yeni gelişen teknolojileri de sistemimize entegre ediyoruz. Yenilikçi teknolojinin kullanılması ile çok daha az maliyetli, çok daha hızlı ve efektif çözümler sunuyoruz.

 

Temel Düşüncemiz

caniasERP sistemi içerisinde; çeşitli iş süreçlerini yönetmemizi sağlayan modüllerin birbirleriyle pürüzsüz ve sorunsuz bir şekilde entegre olarak çalışması temel prensibimizdir. Bu entegrasyonla birlikte, caniasERP kullanan firma daha şeffaf ve kontrol edilebilir hale gelmekte, maliyetleri azaltmakta, geleceğe yönelik güvenlik ve rekabet avantajı oluşturacak adımlar da değerlendirilebilmektedir.

 

Misyonumuz

Teknolojinin sağladığı faydaları yakından takip ederek ve yeni teknolojiler üreterek kurumsal kaynak planlama pazarına yeni ürünler katmak ve müşterilerimize tüm iş süreçlerini en etkin şekilde yürütebilecekleri kurumsal çözümler sağlamak.

 

Vizyonumuz

Dünyanın her yerine destek ve hizmet verebilen, aynı zamanda en yaygın kullanılan ERP yazılımı olmak.